Stercore Novy Singel Delirium 2019

Máme len začiatok roka a už skloňujeme niekoľko mien zo slovenskej scény v spojení s novými vydaniami. Tentokrát tu sú Stercore – deathcorová píla z Kanianky. Nie je to tak dávno, kedy chalani vypustili posledný singel Brother a už je to tu zas a je zverejnený dátum vydania ďalšieho. Prvý teaser na novú skladbu Delirium nás čaká už 20. januára!

Celý song vznikal nejaký moment a chalani si dali záležať na tom, aby prišiel so všetkým, čo k poriadnemu singlu patrí. Už o necelé tri dni nás Čaká aj malý náhľad do zákulisia vzniku klipu, čo bude niesť aj úryvok zo skladby. Nebudem tu ale krvácať žvásty okolo oltára. Mal som tú česť vypočuť si Delirium vo svojej finálnej forme a musím povedať, že je to totálny MASAKER! Absolútne sa je na čo tešiť a to nie len ohľadom zvuku. O tom svedčia aj fotky z nahrávania klipu, ktoré kapela len včera uverejnila. (celý album TU)

Koncom tohto roka sa môžeme tešiť na nový album!

Viac o klipe rozoberiem v ďalšom príspevku už v pondelok, kedy budeme mať k dispozícií aj prvý video teaser. No, Matúš (démonický vokalizér kapely) už potvrdil, že koncom tohto roka sa môžeme tešiť na nový album. Skladby si kapela, podľa jeho slov, necháva poriadne odležať, aby mali na každú dosť času. Všetko to ešte podčiarkuje producentský um maďarského producenta Istvána Simona z No Silence Studios, ktorý má s moderným metalom bohaté skúsenosti. Zatiaľ si kráť chvíľu s posledným singlom Brother, ale vedz, že novinka je ešte drsnejšia!

Rug’Rahl

Celkovo
57
Zdieľaní