Ako si si mohol všimnúť, Eargrinder sa len tak hemží zisteniami našich žurnalistov. To, čo sa nám podarilo teraz je však ešte šokujúcejšie – tentokrát, je to od overeného zdroja. Do redakcie sa totiž dostali obrazové materiály dokazujúce okrem iného to, že dve slovenské kapely chystajú splitko.

V najhoršom treba prestať

Ak si fanúšikom kapiel 7MS a Mr. Nice And Mr. Beautiful tak sa máš na čo tešiť. Tieto dve kapely totiž dávajú dokopy splitko, na ktorom by sme mali nájsť niekoľko šťavnatých (možno aj dvojminútových) songov.

Z materiálov, ktoré vydolovali na internetoch čínsky hackeri pracujúci pre kubánsko-americkú cyber tajnú službu, sa nám podarilo vyčítať najmä 7MS časť splitka. Jedná sa o pripravovaný cover, na ktorom sa jeho autor neštíti utrpenia zvierat, zobrazuje voľne pohodené náradie a podobne.
Znepokojujúce. Posúďte sami:

Sedem-minút-strachu-splitko-Mr.-Nice-and-Mr.-Beautiful

Ďalej tu máme aj tracklist s podnetnými názvami:

Sedem-minút-strachu-splitko-Mr.-Nice-and-Mr.-Beautiful-2

Tentokrát si tu už nedáme kolo špekulácií a dohadov keďže netušíme kedy to bude vonku a naši kolaboranti zistili len toto. No, je jasné, že sa bude na čo tešiť. Sleduj Eargrinder kvôli ďalším novinkám a zisteniam. Ideálne si skráť čakanie voľnou interpretáciou názvov skladieb.

Rug’Rahl