Jonathan Davis, frontman pionierov nu-metalu Korn je tu so svojím debutovým sólovým albumom. O albume bolo relatívne ticho až do predvčera, kedy Jonathan zverejnil nie len singel What It Is aj s klipom, ale aj tridsať sekundové ukážky zo všetkých skladieb na albume. Celá štúdiovka Black Labyrinth bude obsahovať trinásť skladieb a dostupná bude od 25. mája.

Toto nie je prvý sólo projekt niektorého z členov kapely Korn. Sám Jonathan sa už púšťa do štvrtého projektu mimo Kornu. Okrem jeho projektov Jonathan Davis and the SFA, Killbot či JDevil sme tu mali Fieldyho inštrumentálny basový projekt Fieldy, StillWell tiež rapový projekt Fieldy’s Dreams, a aj Head po svojom kontroverznom odchode z kapely vydal sólovku pod názvom Love and Death.

Jonathanov nový sólo album Black Labyrinth v sebe na prvé počutie nesie kúsom z Kornu no singlom What It Is mi najviac zo všetkého pripomenul práve sólovú tvorbu Serja Tankiana. Napriek tomu je to dobrá pohodovka, ktorá môže byť dobrým doplnkom k minuloročnému The Serenity Of Suffering od Korn, ktorý mal svoje silné momenty.

Black Labyrinth Jonathan Davis

Rug’Rahl

Celkovo
6
Zdieľaní